T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Bursa Erkek Lisesi

Duyurular

Kas

Kas

Ekm

Ekm

Eyl

24/09/2018 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK SINIFLARIN DERS PROGRAMI

Eyl

24/09/2018 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK ÖĞRETMEN DERS PROGRAMI

Ağu

9. Sınıfa yerleştirilen öğrencilerimizin velilerinin 03.09.2018-07.09.2018 tarihleri arasında okulumuza gelerek ders seçimi yapmaları ve sistemde yer alan öğrenci veli e okul bilgilerini güncellemeleri  gerekmektedir.

Öğrenci Kıyafetleri: Yönetmelik gereği velilerimizin görüşü alınarak belirlenen öğrenci kıyafet örnekleri okulumuzda sergilenmektedir. Velilerimizin talebi ve komisyon kararı gereği okul kıyafetlerinin giyilmesi zorunludur.

Yemek Hizmetleri: Okul yemekhanesi kantin tarafından işletilmektedir. Aylık kart alınarak yemekhaneden faydalanılmaktadır. Yemekhanedeki yemekler özel yemek şirketi tarafından verilmektedir

 

Parasız Yatılılık ve Bursluluk: Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavına 2018 yılında başvuran öğrenciler, kazandıklarına dair belgeyi 21 Eylül 2018’e kadar teslim edeceklerdir. Mezun oldukları okullarda burs alan öğrenciler, durumlarını görevli müdür yardımcısına bildireceklerdir. Burs Ödemeleri: Parasız Yatılılık ve Bursluluktan yararlanarak burs alan öğrencilerin ödemeleri ilgili aylarda Vakıflar Bankası ATM’leri aracılığıyla yapılmaktadır.

 

 

İletişim: Yukarıda belirtilen hususlarla ile ilgili tereddüde düşülen durumlarda, (0224- 221 23 23 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.İnternet Adresi: bel.meb.k12.tr/ İnternet adresimizden okulumuzla ilgili haberlere, ders programlarına, veli toplantı gün ve saatlerine, veli toplantısı harici öğretmen görüşme gün ve saatlerine, okulumuz öğrencileri ile ilgili faaliyet ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Haz

Nis

Mrt

Şbt

2.DÖNEM ORTAK SINAV TARİHLERİ

Şbt

05/02/2018 TARİİHNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLMAK ÜZERE ÖĞRETMENLERİN HAFTALIK  DERS PROGRAMLARI GÜNCELLENMİŞTİR.

Ekm

VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ

Eyl

Ağu