T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Bursa Erkek Lisesi

2015 LYS Başarımız

2015 LYS´DE YERLEŞEN ÖĞRENCİ LİSTESİ

SN

ADI SOYADI

YERLEŞTİĞİ PROGRAM

ÜNİVERSİTE

1 BURAKCAN DUZCAN Bilgisayar Mühendisliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
2 ONUR CAN YÜCEDAĞ Bilgisayar Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ
3 FARUK AŞCI Bilgisayar Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
4 BEDİRHAN UĞUZ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
5 MUSTAFA TÜFEKÇİ Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) ANKARA ÜNİVERSİTESİ
6 SÜLEYMAN GÜLTEKİN Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
7 YASEMİN DEMİREL Diş Hekimliği Fakültesi ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
8 ANIL ARABACI Diş Hekimliği Fakültesi KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
9 MERVE TAŞCI Diş Hekimliği Fakültesi (%50 Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
10 BAŞAK BIÇAKCI Eczacılık Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
11 FATMANUR GÜRBÜZ Eczacılık Fakültesi MARMARA ÜNİVERSİTESİ
12 GÖKHAN ŞENTÜRK Elektrik-Elektronik Mühendisliği DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
13 ÖMER FARUK EĞİLMEZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
14 İSMAİL UĞUZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ
15 OKAN İRCAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
16 ONUR AKBULUT Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
17 ALİ KAYMAZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
18 BERKEHAN TÜRK Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
19 LEVENT ŞENER Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
20 MUHAMMET TALİP ATALAY Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu) YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ
21 SEÇKİN SOYDAN Elektronik Mühendisliği GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
22 UĞUR ÇETİNKAL Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
23 MUHAMMET FATİH ÖZTANK Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
24 ONUR SALİHOĞLU Endüstri Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
25 CEVAT TÜRKOĞLU Endüstri Mühendisliği DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
26 BUSE KILINÇ Endüstri Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
27 MERVE BALKAN Endüstri Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
28 MİRAY AYDINOĞLU Endüstri Mühendisliği İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
29 SEDEF ER Endüstri Mühendisliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
30 ESRA YİĞİT Endüstri Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
31 FERAY BUĞER Endüstri Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
32 KAAN DEMİR Endüstri Mühendisliği (İngilizce) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
33 ŞEYMA ÖZTÜRK Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%75 Burslu) BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
34 İZEL ÇELİK Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
35 ASLIHAN ATEŞSAÇAN Fizik (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
36 BURAK GENÇ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
37 ONUR ULUTAŞ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
38 OSMAN CAYHAN Fizyoterapi ve Rehabilitasyon PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
39 BAHAR KOLTUKLU Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
40 MELİH ÖZCAN Gıda Mühendisliği BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
41 ELİF BAŞAK YEMİŞCİOĞLU Gıda Mühendisliği HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
42 KÜBRA GÜN Harita Mühendisliği SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
43 ZEYNEP TURGUT Hemşirelik İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
44 RESÜL METİN Hukuk Fakültesi AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
45 METE KÜÇÜKÖZKAN Hukuk Fakültesi ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
46 SELÇUKHAN ÜNEKBAŞ Hukuk Fakültesi ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
47 ECENUR ÇİLİNGİROĞLU Hukuk Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
48 NİHAN ŞEFKATLIOĞLU Hukuk Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
49 İREM AKMAN Hukuk Fakültesi HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
50 ZEKİYE SEÇKİN Hukuk Fakültesi HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
51 FURKAN ŞAKİR ARSLAN Hukuk Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
52 MUSTAFA OZAN ÖZÇELİK Hukuk Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
53 SAMET SAVAŞ Hukuk Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
54 FURKAN CÖDDEL Hukuk Fakültesi MARMARA ÜNİVERSİTESİ
55 GAMZE NUR SARĞIN Hukuk Fakültesi SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
56 GİZEM ŞENGÜL Hukuk Fakültesi SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
57 BURAKCAN YEDEK Hukuk Fakültesi (%25 Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
58 İREM KARA Hukuk Fakültesi (%50 Burslu) OKAN ÜNİVERSİTESİ
59 ERTUĞRUL BARAN ÇAMLIBEL Hukuk Fakültesi (İÖ) MARMARA ÜNİVERSİTESİ
60 MUSTAFA COŞGUN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İÖ) AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
61 HATİCE VAROL İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (Tam Burslu) İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
62 BURAK BAYIN İktisat ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
63 OĞUZHAN ÇİĞDEM İktisat (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
64 YUNUS DEREBAY İktisat (İngilizce) YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
65 MURAT MUTLU İlköğretim Matematik Öğretmenliği PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
66 HAKKI AYAZ İmalat Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
67 ESİN ÜMİT İngilizce Öğretmenliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
68 MUHAMMED FURKAN ATAŞ İnşaat Mühendisliği DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
69 VOLKAN AKDEMİR İnşaat Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
70 BERKAY ÖZGÜROĞLU İnşaat Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
71 ANILCAN YİĞİT İnşaat Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
72 ORHAN MELİH RIZVANOĞLU İnşaat Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
73 SİNEM ÖZKAN İnşaat Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
74 HARUN ERAL İnşaat Mühendisliği (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
75 DAMLA NURİOĞLU İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo) (Ücretli) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
76 PELİN ÇİNĞİLOĞLU İnşaat Mühendisliği (İÖ) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
77 SÜMEYYE BÜYÜK İstanbul Tıp İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
78 ADİL SİNAN YAMAN İşletme MARMARA ÜNİVERSİTESİ
79 TUĞÇE KUŞÇU İşletme ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
80 ARZU ARSLAN İşletme (İngilizce) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
81 ALPEREN SÖNMEZ İşletme (İngilizce) (Tam Burslu) TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ
82 SERHAT ALTUN İşletme (İÖ) MARMARA ÜNİVERSİTESİ
83 HASAN EĞRİ İşletme Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
84 KÜBRA ŞAHİN Kimya Mühendisliği ANKARA ÜNİVERSİTESİ
85 ESLEM SAM Makine Mühendisliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
86 MERT BEŞKARDAŞ Makine Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
87 TOLGA AŞIK Makine Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
88 BERKİN UÇAR Makine Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ
89 ORHAN DEMİR Makine Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ
90 ONUR KARAHAN DUMAN Makine Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
91 ARİF FURKAN KAYA Makine Mühendisliği GAZİ ÜNİVERSİTESİ
92 HİLAL BALCI Makine Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
93 MEHMET ALİ AYZİT Makine Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
94 ESİN ATIŞ Makine Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
95 AZMİ ÇAĞATAY BAYAT Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu) IŞIK ÜNİVERSİTESİ
96 TUGAY ARSLAN Makine Mühendisliği (İÖ) ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
97 AYŞENUR KOZA Matematik ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
98 BEGÜM KILINÇ Matematik Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
99 GÜLAY ZENGİN Matematik Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
100 BERK CAN AYTEŞ Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
101 AHMET ÖZKAN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
102 DİLEK ÖZGÜR Metalurji ve Malzeme Mühendisliği GAZİ ÜNİVERSİTESİ
103 NİLŞAH EKİCİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
104 KAMER ERDOĞAN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
105 EMRE KOCAKUŞAKLI Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
106 KEREM TİRYAKİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
107 RAMİS ATAKAN YOKUŞ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
108 DUYGU EŞERLER Mimarlık BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
109 ŞÜKRAN YEMİŞÇİOĞLU Mimarlık BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
110 BEYZA YILDIZ Mimarlık MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ
111 GÜLOYA GÜLLÜLÜ Mimarlık ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
112 EMİNE OSMANPEHLİVAN Okul Öncesi Öğretmenliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
113 EYLEM İREM MORKOÇ Psikoloji HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
114 MUSTAFA ÇOĞUL Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık EGE ÜNİVERSİTESİ
115 ELİF ÖZGÜLER Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İÖ) ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
116 ZEYNEP ÖRSEL Sınıf Öğretmenliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
117 İKBAL SEVDE OBA Sınıf Öğretmenliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
118 IŞIL İDRİSOĞLU Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce) (Tam Burslu) İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
119 EMRULLAH DOĞRU Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
120 MUSA ÇİÇEK Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
121 BENSU TURHAN Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Tam Burslu) MEF ÜNİVERSİTESİ
122 GİZEM SAYGILI Sosyal Hizmet YALOVA ÜNİVERSİTESİ
123 HAKAN BERKE ERKAN Tarih (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
124 ŞULE AYŞEGÜL ŞAHİN Tıp Fakültesi BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
125 ECEM ERSOY Tıp Fakültesi CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
126 BETÜL KÜÇÜK Tıp Fakültesi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
127 SİNAN GÜNDÜZ Tıp Fakültesi KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
128 EMRE DEMİR Tıp Fakültesi KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
129 BÜŞRA YOLCU Tıp Fakültesi ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
130 EMRE YILMAZ Tıp Fakültesi (İngilizce) ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
131 BERKAY DUMLU Tıp Fakültesi (İngilizce) İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
132 HÜSEYİN ÖZTÜRK Tıp Fakültesi (İngilizce) (%50 Burslu) OKAN ÜNİVERSİTESİ
133 BATUHAN BAĞATIR Türk Dili ve Edebiyatı (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
134 SEDANUR KAYA Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
135 RAMAZAN UĞUR Uluslararası İlişkiler ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
136 ZEYNEP SABANCI Uluslararası İlişkiler (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
137 FATMA AVCİ Veteriner Fakültesi AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
138 OĞUZCAN ŞENCAN Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 19.12.2015 - Güncelleme: 04.01.2019 10:57 - Görüntülenme: 9656
  Beğen | 3  kişi beğendi