T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Bursa Erkek Lisesi

2015 LYS Başarımız

 

BURSA ANADOLU ERKEK LİSESİ

2015 LYS´DE YERLEŞEN ÖĞRENCİ LİSTESİ

SN

ADI SOYADI

ÜNİVERSİTE

YERLEŞTİĞİ PROGRAM

1 BÜŞRA YOLCU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ
2 SÜMEYYE BÜYÜK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3 BETÜL KÜÇÜK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 ECEM ERSOY CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
5 EMRE DEMİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
6 SİNAN GÜNDÜZ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 ŞULE AYŞEGÜL ŞAHİN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ
8 BERKAY DUMLU İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ (İNG)
9 HÜSEYİN ÖZTÜRK OKAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) (%50 Burslu)
10 EMRE YILMAZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG)
11 NİHAN ŞEFKATLIOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
12 ECENUR ÇİLİNGİROĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
13 İREM AKMAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
14 ZEKİYE SEÇKİN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
15 SAMET SAVAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
16 MUSTAFA OZAN ÖZÇELİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
17 FURKAN ŞAKİR ARSLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
18 ERTUĞRUL BARAN ÇAMLIBEL MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (İÖ)
19 FURKAN CÖDDEL MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
20 SELÇUKHAN ÜNEKBAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
21 METE KÜÇÜKÖZKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
22 GİZEM ŞENGÜL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
23 GAMZE NUR SARĞIN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
24 RESÜL METİN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
25 İREM KARA OKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%50 Burslu)
26 BURAKCAN YEDEK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%25 Burslu)
27 ANIL ARABACI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
28 YASEMİN DEMİREL ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
29 MERVE TAŞCI İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (%50 Burslu)
30 FATMA AVCİ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ
31 BAŞAK BIÇAKCI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
32 FATMANUR GÜRBÜZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
33 BURAK GENÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
34 ONUR ULUTAŞ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
35 OSMAN CAYHAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
36 İZEL ÇELİK ODTÜ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (İNG.)
37 MUSTAFA COŞGUN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (İÖ)
38 HATİCE VAROL İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (Tam Burslu)
39 ŞÜKRAN YEMİŞÇİOĞLU BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
40 BEYZA YILDIZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
41 DUYGU EŞERLER BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
42 GÜLOYA GÜLLÜLÜ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  MİMARLIK
43 ONUR CAN YÜCEDAĞ EGE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
44 FARUK AŞCI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
45 BURAKCAN DUZCAN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
46 BEDİRHAN UĞUZ ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
47 MUSTAFA TÜFEKÇİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
48 SÜLEYMAN GÜLTEKİN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
49 İSMAİL UĞUZ EGE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
50 GÖKHAN ŞENTÜRK DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
51 ÖMER FARUK EĞİLMEZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
52 LEVENT ŞENER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
53 BERKEHAN TÜRK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
54 ALİ KAYMAZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
55 OKAN İRCAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
56 ONUR AKBULUT ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
57 MUHAMMET TALİP ATALAY YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (Tam Burslu)
58 SEÇKİN SOYDAN GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
59 UĞUR ÇETİNKAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
60 MUHAMMET FATİH ÖZTANK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
61 MİRAY AYDINOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
62 ONUR SALİHOĞLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
63 ESRA YİĞİT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
64 FERAY BUĞER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
65 MERVE BALKAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
66 BUSE KILINÇ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
67 CEVAT TÜRKOĞLU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
68 SEDEF ER SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
69 ŞEYMA ÖZTÜRK BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG) (%75 Burslu)
70 KAAN DEMİR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
71 ASLIHAN ATEŞSAÇAN ODTÜ FİZİK (İNG.)
72 ZEYNEP TURGUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FLORENCE NiGHTİNGALE / HEMŞİRELİK
73 BAHAR KOLTUKLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
74 ELİF BAŞAK YEMİŞCİOĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  GIDA MÜHENDİSLİĞİ
75 MELİH ÖZCAN BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
76 KÜBRA GÜN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
77 BURAK BAYIN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT
78 OĞUZHAN ÇİĞDEM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  İKTİSAT (İNG.)
79 MURAT MUTLU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
80 HAKKI AYAZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
81 ESİN ÜMİT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
82 BERKAY ÖZGÜROĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
83 ANILCAN YİĞİT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
84 SİNEM ÖZKAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
85 ORHAN MELİH RIZVANOĞLU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
86 VOLKAN AKDEMİR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
87 MUHAMMED FURKAN ATAŞ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
88 HARUN ERAL ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
89 PELİN ÇİNĞİLOĞLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
90 DAMLA NURİOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNG.) (UOLP-SUNY Buffalo) (Ücretli)
91 ADİL SİNAN YAMAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
92 TUĞÇE KUŞÇU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
93 ARZU ARSLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG.)
94 ALPEREN SÖNMEZ TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME (İNG.) TAM URSLU
95 SERHAT ALTUN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İÖ)
96 HASAN EĞRİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME MÜH. (İNG.) (%50 Burslu)
97 KÜBRA ŞAHİN ANKARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
98 AZMİ ÇAĞATAY BAYAT IŞIK ÜNİVERSİTESİ  MAKİNE MÜH. (İNG.) (%50 Burslu)
99 TOLGA AŞIK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
100 MERT BEŞKARDAŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
101 BERKİN UÇAR EGE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
102 ORHAN DEMİR EGE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
103 ARİF FURKAN KAYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
104 HİLAL BALCI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
105 MEHMET ALİ AYZİT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
106 ONUR KARAHAN DUMAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
107 ESİN ATIŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
108 ESLEM SAM BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
109 TUGAY ARSLAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
110 AYŞENUR KOZA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  MATEMATİK
111 BEGÜM KILINÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
112 GÜLAY ZENGİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
113 BERK CAN AYTEŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
114 AHMET ÖZKAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
115 DİLEK ÖZGÜR GAZİ ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
116 NİLŞAH EKİCİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
117 KAMER ERDOĞAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
118 KEREM TİRYAKİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
119 EMRE KOCAKUŞAKLI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
120 RAMİS ATAKAN YOKUŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
121 EMİNE OSMANPEHLİVAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
122 EYLEM İREM MORKOÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  PSİKOLOJİ
123 MUSTAFA ÇOĞUL EGE ÜNİVERSİTESİ  REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
124 ELİF ÖZGÜLER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
125 ZEYNEP ÖRSEL BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
126 İKBAL SEVDE OBA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
127 IŞIL İDRİSOĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İNG) TAM BURSLU
128 EMRULLAH DOĞRU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
129 MUSA ÇİÇEK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG.) 
130 BENSU TURHAN MEF ÜNİVERSİTESİ  SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG.) TAM BURSLU
131 GİZEM SAYGILI YALOVA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET
132 HAKAN BERKE ERKAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  TARİH (İNG.)
133 BATUHAN BAĞATIR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (İNG.)
134 SEDANUR KAYA BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (İÖ)
135 RAMAZAN UĞUR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ  ULUSLARARASI İLİŞKİLER
136 ZEYNEP SABANCI ODTÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG.)
137 OĞUZCAN ŞENCAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  YAZILIM MÜH.(İNG.) (Tam Burslu)
138 MEHMET ÇAKIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MÜZİK EĞİTİMİ

 

Bütün öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik eder, başarılarının katlanarak artmasını temenni ederiz.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 19.12.2015 - Güncelleme: 19.12.2015 12:27 - Görüntülenme: 8519
  Beğen | 3  kişi beğendi